UC USAePay (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Test
uk: Тест

en: Sale
uk: Продаж

en: Production
uk: Експлуатація

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Transaction mode
uk: Режим трансакції

en: Sandbox
uk: Пісочниця

en: Transaction type
uk: Тип транзакції

en: Authorization
uk: Уповноваження

en: Customer notifications
uk: Повідомлення замовника

en: Credit card charged: !amount
uk: Сума знята із кредитної карти: !amount
