UC USAePay (6.x-2.0-beta1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Disabled
ar: مُعَطَّل

en: Enabled
ar: مُفَعَّل

en: Test
ar: الاختبار

en: Update
ar: حَدِّث
