UC USAePay (6.x-2.0-beta1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
bg: Откажи

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Update
bg: Промени

en: Sale
bg: Продажба

en: Production
bg: Продукт

en: Ubercart - payment
bg: Ubercart плащане
