UC USAePay (6.x-2.0-beta1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Production
cs: Výroba

en: Credit card details
cs: Detaily platební karty

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: Transaction mode
cs: Transakční režim

en: Sandbox
cs: Sandbox (cvičný účet)

en: Order @order taking place at @date
cs: Objednávka @order uskutečněná dne @date
