UC USAePay (6.x-2.0-beta1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Update
da: Opdatér

en: Sale
da: Udsalg

en: Production
da: Produktion

en: Credit card details
da: Kreditkort oplysninger

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: Transaction mode
da: Transaktionsmåde

en: Transaction type
da: Transaktionstype

en: Authorization
da: Godkendelse

en: Order @order taking place at @date
da: Ordre @order finder sted @date
