UC USAePay (6.x-2.0-beta1) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Update
de: Aktualisieren

en: Success
de: Erfolg

en: Sale
de: Verkauf

en: Production
de: Produktion

en: Credit card details
de: Kreditkartendaten

en: Ubercart - payment
de: Ubercart - Zahlungen

en: Transaction mode
de: Transaktions-Modus

en: Transaction type
de: Transaktions-Typ

en: Authorization
de: Autorisierung

en: Customer notifications
de: Kundenbenachrichtigung

en: Order @order taking place at @date
de: Die Bestellung @order wurde am @date aufgegeben.
