UC USAePay (6.x-2.0-beta1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Test
fi: Testi

en: Update
fi: Päivitä

en: Production
fi: Tuotanto

en: Credit card details
fi: Luottokorttitiedot

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Sandbox
fi: Harjoittelualue

en: Authorization
fi: Vahvistus
