UC USAePay (6.x-2.0-beta1) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
fr: Annuler

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Test
fr: Tester

en: Update
fr: Mettre à jour

en: Sale
fr: Vente

en: Credit card details
fr: Informations sur la carte bancaire

en: Ubercart - payment
fr: Ubercart - paiement

en: Transaction mode
fr: Mode de transaction

en: Sandbox
fr: Bac-à-sable

en: Transaction type
fr: Type de transaction

en: Authorization
fr: Autorisation

en: Customer notifications
fr: Notifications au client
