UC USAePay (6.x-2.0-beta1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: Disabled
he: מבוטל

en: Enabled
he: זמין

en: Test
he: בדיקה

en: Update
he: עדכן
