UC USAePay (6.x-2.0-beta1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
hr: Odustani

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Update
hr: Ažuriraj

en: Ubercart - payment
hr: Ubercart - plačanje
