UC USAePay (6.x-2.0-beta1) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Test
hu: Teszt

en: Update
hu: Frissítés

en: Success
hu: Sikeres

en: Sale
hu: Eladás

en: Production
hu: Termelés

en: Credit card details
hu: Bankkártya részletei

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: Transaction mode
hu: Tranzakció módja

en: Sandbox
hu: Homokozó

en: Authorization
hu: Engedélyezés

en: Order @order taking place at @date
hu: @order rendelés érkezett ekkor: @date
