UC USAePay (6.x-2.0-beta1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
id: Batalkan

en: Disabled
id: Non-aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Test
id: Tes

en: Update
id: Mutakhirkan
