UC USAePay (6.x-2.0-beta1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Test
kk: Тест

en: Update
kk: Жанарту

en: Sandbox
kk: Құмсалғыш
