UC USAePay (6.x-2.0-beta1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Update
nl: Bijwerken

en: Sale
nl: Verkoop

en: Production
nl: Productie

en: Credit card details
nl: Creditcardgegevens

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: Transaction mode
nl: Transactie modus

en: Sandbox
nl: Testomgeving

en: Transaction type
nl: Transactie type

en: Authorization
nl: Autorisatie

en: Order @order taking place at @date
nl: Bestelling @order vindt plaats op @date
