UC USAePay (6.x-2.0-beta1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ta: விலகு

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Test
ta: சோதனை

en: Update
ta: புதுப்பிக்க
