UC USAePay (6.x-2.0-beta1) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
uk: Відмінити

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Ввімкнено

en: Test
uk: Перевірити

en: Update
uk: Оновлення

en: Success
uk: Успіх

en: Sale
uk: Продаж

en: Production
uk: Продукція

en: Credit card details
uk: Деталі кредитної картки

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Transaction mode
uk: Режим трансакції

en: Sandbox
uk: Пісочниця

en: Transaction type
uk: Тип транзакції

en: Authorization
uk: Авторизація

en: Customer notifications
uk: Повідомлення замовника
