UC USAePay (6.x-2.0-beta1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Test
vi: Thử nghiệm

en: Update
vi: Cập nhật

en: Production
vi: Sản phẩm

en: Credit card details
vi: Các chi tiết thẻ tín dụng

en: Ubercart - payment
vi: Ubercart - thanh toán

en: Transaction mode
vi: Chế độ giao dịch

en: Transaction type
vi: Loại giao dịch
