UC USAePay (6.x-2.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Test
af: Toets

en: Update
af: Dateer op
