UC USAePay (6.x-2.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Test
ar: الاختبار

en: Update
ar: تحديث

en: Ubercart - payment
ar: Ubercart - الدفع
