UC USAePay (6.x-2.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Test
el: Δοκιμή

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Success
el: Επιτυχία

en: Sale
el: Πώληση

en: Production
el: Παραγωγή

en: Credit card details
el: Λεπτομέρειες πιστωτικής κάρτας
