UC USAePay (6.x-2.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Update
et: Uuenda

en: Success
et: Õnnestus

en: Credit card details
et: Krediitkaardi üksikasjad

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed

en: Sandbox
et: Liivakast

en: Transaction type
et: Tehingu tüüp

en: Authorization
et: Autoriseerimine

en: Order @order taking place at @date
et: Tellimus @order toimub @date
