UC USAePay (6.x-2.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Test
gl: Proba

en: Update
gl: Actualizar

en: Credit card details
gl: Detalles da tarxeta de crédito

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago

en: Transaction mode
gl: Modo de transacción
