UC USAePay (6.x-2.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Test
he: בדיקה

en: Update
he: עדכון

en: Success
he: הצלחה

en: Ubercart - payment
he: ubercart - תשלום
