UC USAePay (6.x-2.0) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
it: Annulla

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Update
it: Aggiorna

en: Success
it: Riuscito

en: Sale
it: Vendita

en: Production
it: Produzione

en: Credit card details
it: Dettagli carta di credito

en: Ubercart - payment
it: Ubercart - pagamento

en: Transaction mode
it: Modalità di transazione

en: Authorization
it: Autorizzazione

en: Order @order taking place at @date
it: L'ordine @order è stato eseguito il @date
