UC USAePay (6.x-2.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព
