UC USAePay (6.x-2.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Success
kn: ಯಶಸ್ವಿಯಾಗಿದೆ

en: Authorization
kn: ದೃಢೀಕರಣ
