UC USAePay (6.x-2.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Update
nn: Oppdater

en: Production
nn: Produksjon

en: Credit card details
nn: Opplysningar om kredittkortet
