UC USAePay (6.x-2.0) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Success
pl: Sukces

en: Sale
pl: Sprzedaż

en: Production
pl: Produkcja

en: Credit card details
pl: Szczegóły karty kredytowej

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: USAePay settings
pl: Ustawienia USAePay

en: Source Key
pl: Klucz źródłowy

en: Transaction type
pl: Typ transakcji

en: Authorization
pl: Autoryzacja
