UC USAePay (6.x-2.0) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Update
sv: Uppdatera

en: Sale
sv: Utförsäljning

en: Production
sv: Produktion

en: Credit card details
sv: Detaljer för kontokort

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: Transaction mode
sv: Transaktionsläge

en: Sandbox
sv: Sandlåda

en: Authorization
sv: Tillåtelse

en: Order @order taking place at @date
sv: Beställning @order levereras den @date
