UC USAePay (6.x-2.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Test
ug: سىناق

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Success
ug: مۇۋەپپەقىيەتلىك
