UC USAePay (6.x-2.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Test
ka: ტესტი

en: Update
ka: განახლება
