UC USAePay (6.x-2.0) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Test
lt: Testas

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Success
lt: Sėkmingai

en: Sale
lt: Pardavimas

en: Production
lt: Produkcija

en: Credit card details
lt: Kredito kortelės duomenys

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Transaction mode
lt: Pervedimo būdas

en: Authorization
lt: Leidimas

en: Order @order taking place at @date
lt: Užsakymas @order atliktas @date
