UC USAePay (6.x-2.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
oc: Anullar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Test
oc: Testar

en: Update
oc: Metre a jorn
