UC USAePay (6.x-2.0) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Test
pt: Testar

en: Update
pt: Atualizar

en: Success
pt: Sucesso

en: Sale
pt: Venda

en: Production
pt: Produção

en: Credit card details
pt: Detalhes do cartão de crédito

en: Transaction mode
pt: Modo de transacção

en: Transaction type
pt: Tipo de transição

en: Authorization
pt: Autorização
