UC USAePay (6.x-2.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ro: Anulare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Update
ro: Actualizare

en: Success
ro: Succes

en: Production
ro: Producţie

en: Transaction mode
ro: Mod tranzacţie

en: Transaction type
ro: Tip de tranzacție
