UC USAePay (6.x-2.0) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
ru: Отмена

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Test
ru: Тест

en: Update
ru: Обновить

en: Success
ru: Успешно

en: Sale
ru: Продажа

en: Credit card details
ru: vbv

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: USAePay settings
ru: Настройки USAePay

en: Transaction mode
ru: Режим операции

en: Sandbox
ru: Песочница

en: Transaction type
ru: Тип транзакции

en: Authorization
ru: Авторизация

en: Customer notifications
ru: Уведомления заказчика
