UC USAePay (6.x-2.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Success
sk: Úspech

en: Production
sk: Produkcia

en: Credit card details
sk: Podrobnosti o kreditnej karte

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Transaction mode
sk: Transakčný režim

en: Transaction type
sk: Typ transakcie

en: Authorization
sk: Autorizácia
