UC USAePay (6.x-2.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Credit card details
th: รายละเอียดบัตรเครดิต
