UC USAePay (6.x-2.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Test
ur: ٹیسٹ

en: Update
ur: تجدید
