UC Variable Price (6.x-1.1) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Amount
de: Betrag

en: Add to cart
de: Zum Warenkorb hinzufügen

en: Minimum price
de: Mindestpreis

en: Maximum price
de: Maximaler Preis

en: Default price
de: Standard Preis

en: Radio buttons
de: Optionsschaltflächen

en: Drop-down menu
de: Dropdown-Menü

en: Price settings
de: Preiseinstellungen

en: Other…
de: Andere...

en: <strong>Minimum price:</strong> @price
de: <strong>Mindestpreis:</strong> @price

en: <strong>Maximum price:</strong> @price
de: <strong>Höchstpreis:</strong> @price
