UC Variable Price (6.x-1.1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Amount
fa: مقدار

en: Add to cart
fa: افزودن به سبد خرید

en: Ubercart - extra
fa: آبرکارت - اضافی

en: Default price
fa: قیمت پیش‌فرض

en: Radio buttons
fa: دکمه‌های رادیویی
