UC Variable Price (6.x-1.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Amount
ja: 量

en: Add to cart
ja: カートに入れる

en: Ubercart - extra
ja: Ubercart - 特別機能

en: Default price
ja: デフォルトの価格

en: Radio buttons
ja: ラジオボタン

en: Other…
ja: その他 ...
