UC Variable Price (6.x-1.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Amount
sv: Belopp

en: Add to cart
sv: Lägg till i varukorg

en: Default price
sv: Förvalt pris

en: Radio buttons
sv: Envalsknappar

en: Other…
sv: Annat...
