UC Variable Price (6.x-1.1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Amount
tr: Miktar

en: Add to cart
tr: Sepete ekle

en: Ubercart - extra
tr: Ubercart - ilave

en: Minimum price
tr: Minimum tutar

en: Default price
tr: Öntanımlı fiyat

en: Drop-down menu
tr: Açılan menü

en: Other…
tr: Diğer...
