UC Variable Price (6.x-1.2) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Amount
es: Cantidad

en: Add to cart
es: Añadir a la cesta

en: Default price
es: Precio predeterminado

en: Radio buttons
es: Botones de selección

en: Other…
es: Otros…
