UC Variable Price (6.x-1.2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Amount
it: Importo

en: Add to cart
it: Aggiungi al carrello

en: Default price
it: Prezzo predefinito

en: Radio buttons
it: Pulsanti di opzione

en: Other…
it: Altro…
