UC Variable Price (6.x-1.2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Amount
pt: Valor

en: Add to cart
pt: Adicionar ao carrinho

en: Default price
pt: Preço padrão

en: Radio buttons
pt: Botões de opções

en: Other…
pt: Outro…
