UC Variable Price (6.x-1.2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Amount
sk: Množstvo

en: Add to cart
sk: Pridať do košíka

en: Default price
sk: Predvolená cena

en: Radio buttons
sk: Prepínacie tlačidlá

en: Drop-down menu
sk: Rozbaľovacie menu

en: Other…
sk: Iné…
