UC Variable Price (6.x-1.3) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Amount
ca: Import

en: Add to cart
ca: Afegeix al carretó

en: Default price
ca: Peu predeterminat

en: Radio buttons
ca: Botons d'opció

en: Other...
ca: Altres...
