UC Variable Price (6.x-1.3) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Amount
fr: Montant

en: Add to cart
fr: Ajouter au panier

en: Minimum price
fr: Prix minimum

en: Default price
fr: Prix par défaut

en: Radio buttons
fr: Boutons radio

en: Drop-down menu
fr: Menu déroulant

en: Other...
fr: Autre...
